На китайському ринку “гімалайська віагра” продається по $100 за грам, тобто дорожче золота. Найдорожчий у світі лікарський гриб, кордицепс китайський, набув надзвичайної популярності з початку економічного буму в Китаї, перетворившись на символ процвітання.
Як передає Знай.ua, світовий ринок збуту цього гриба – в $5-11 млрд в рік.
Висока ціна і зростаючий попит призвели до того, що в найбідніших районах гімалайських країн почалася грибна золота лихоманка, вплив якої на біорізноманіття та екосистему до останнього моменту залишався непоміченим.
Гриб також називають “черв’як взимку – травичка влітку” і “гусеничний гриб” через його цікавий життєвий цикл. Пізнім літом спори заражають личинки метеликів, живуть у ґрунті. Гриб проростає всередині гусениці, муміфікує її і ставить в таку позицію, щоб з-під землі стирчала лише голова. Незадовго перед приходом зими і замерзанням ґрунту формується маленька брунька, яка проривається крізь голову гусениці. Наступної весни на світ з’являється коричневе плодове тіло.
Як повідомляв вчені з Канади провели експеримент, в ході якого з’ясували вплив популярного чоловічого препарату на перебіг смертельної хвороби. Випробування вони проводили на мишах, які страждали від ракових метастазів.
Піддослідним дослідники давали комбінації з найпоширеніших засобів підвищення потенції і одночасно вакцину від грипу. Це поєднання в десять раз знизило частоту ракових метастазів.
Також раніше ЗМІ з посиланням на науковців повідомляли, якщо використовувати препарат “віагра” разом з вакциною від грипу, то сила їх дії збільшується в кілька разів. Дослідники вважають, що даний засіб, для підтримки чоловічої ерекції, зможе боротися з метастазами раку.