Український стартап inkHunter потрапив в акселератор Y Combinator

265

InkHunter потрапив в акселлераційну програму Y Combinator Summer 2018 Batch і запускає маркетплейс для пошуку татуювальників.

Як пише Techcrunch, сума інвестицій склала $120 тис. в обмін на 7% компанії.

InkHunter – це застосунок доповненої реальності, який дозволяє спробувати татуювання на собі. В рамках акселераційної програми Y Combinator стартап працює над маркетплейсом для 8 млн користувачів.

Через мобільний застосунок користувач зможе вибрати і “приміряти” татуювання в доповненій реальності, а потім знайти найближчого тату-майстра. «45% користувачів InkHunter висловили бажання зробити татуювання протягом наступних декількох місяців. Ми хочемо допомогти їм зробити це з мінімальним жалем», – говорить виконавчий директор InkHunter Олександра Рогачева.

InkHunter хоче допомогти цим користувачам знайти оптимальний дизайн і місце для татуювання, а також знайти найкращого художника.

За оцінками стартапу, ринок татуювань зростає на 10% на рік, а доповнена реальність в мобільних пристроях робить застосунок доступним для більшої кількості користувачів.

Застосунок InkHunter був представлений у квітні 2016 рамках і набрав популярність в тату-компьюніті. За підсумками минулого року він потрапив у рейтинг Best of 2017 від Apple. Після 2,5 млн завантажень на iOS команда випустила застосунок під Android.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...