11 серпня очікуємо третє і останнє в 2018 р. сонячне затемнення

28

У суботу, 11 серпня 2018 року, з 11:02 по 14:30 відбудеться одне з найбільш впливових сонячних затемнень 2018 року.

Дослідження вчених давно довели незаперечний вплив сонячного затемнення на людину. Вважається, що будь-сонячне або місячне затемнення на людей і тварин діє збудливо. Сонячне затемнення часто провокує у людей головні і серцеві болі, скачки тиску, а також загострення хронічних захворювань. Найбільше вплив затемнення відчують люди з ендокринними і серцево-судинними захворюваннями, гіпертоніки і метеозалежні.

У такі періоди варто бути уважними по відношенню до свого здоров’я. Краще займатися йогою, медитацією (фізичні навантаження розвантажують нервову систему), підтримувати навколо себе спокійну обстановку.В цей період необхідно вести спокійний спосіб життя, не перевтомлюватися, також варто виключити алкоголь. Крім того, не рекомендується під час затемнень приймати якісь важливі рішення і краще відкласти великі витрати. Водіям радять дотримуватися обережності за кермом – у такі дні збільшується кількість ДТП.

Як повідомлялося, побачити затемнення на власні пощастить мешканцям Північної півкулі –  Монголії, Казахстану і північного сходу Китаю, а також тим, хто проживає в Скандинавії, Естонії і Латвії, Гренландії, північно-східної частини Росії і в північній частині Канади.Під час заходу сонця часткове затемнення світила можна буде побачити у Південній Кореї та КНДР. В Україні спостерігати сонячне затемненням не буде змоги, проте свій вплив воно справлятиме на усіх землян.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100