Україна може виграти від конфлікту Саудівської Аравії з Канадою | ГОЛОС - ІНФО

Україна може виграти від конфлікту Саудівської Аравії з Канадою

в В країні, Економіка

Низький урожай в Європі і рішення Ер-Ріяда скасувати імпорт зерна з Канади можуть дати Україні шанс знову експортувати пшеницю до Саудівської Аравії в цьому сезоні.

Про це пише Reuters.

Україна є основним постачальником ячменю в Саудівську Аравію, але не продавала туди пшеницю з 2016 року.

“В України не було поставок пшениці в Саудівську Аравію в сезоні 2017/18, але в нинішній ситуації цей ринок може бути досить перспективним для українських експортерів зерна”, – вважають експерти.

Німеччина і Польща є провідними експортерами пшениці в Саудівську Аравію, але погана погода може знизити їх експорт в цьому році.

Відзначається, що частка України в ячмінному ринку Саудівської Аравії також може зрости з 22% в минулому сезоні, враховуючи менші врожаї ячменю в Німеччині, Франції та Австралії. Канада є одним з провідних експортерів ячменю в Саудівську Аравію.

Україна експортувала 1,9 млн тонн ячменю в Саудівську Аравію в сезоні 2017/18, і, як очікують аналітики, обсяг експорту в цьому сезоні буде щонайменше на тому ж рівні, незважаючи на менший урожай.

“Україна зможе експортувати близько 4 млн тонн ячменю в 2018/19 році”, – вважають експерти

Ви також можете прочитати!

У Німеччині демонстранти вийшли на захист Гамбахського лісу

У Німеччині поблизу вугільного кар'єра Гамбах на заході країни, в неділю, 23 вересня, відбулася демонстрація проти вирубки дерев у Гамбахському

Read More...

24 вересня

У  1852-му році   в Парижі французький інженер Анрі Жирафф здійснив перший у світі політ на дирижаблі власної конструкції, на

Read More...

У Донецькій обл. в магазині штор виробляли боєприпаси

У Краматорську (Донецька область) поліцейські затримали чоловіків, які виробляли патрони на території магазину штор. Про це повідомили в прес-службі поліції Донецької області. У

Read More...

Mobile Sliding Menu