Дослухалася! Жінку заарештували за “любов до опери”

153

Як повідомляє угорський новинний сайт Parameter.sk, мешканка Стурово Єва Н. з ранку до вечора слухала на повторі на повній гучності одну й ту ж саму чотирихвилинну арію з опери Джузеппе Верді “Травіата”. Parameter.sk повідомляє, що жінка вмикала арію на повну гучність, щоб заглушити гавкіт сусідського собаки. Розгнівані сусіди зверталися до ЗМІ, однак арія у виконанні Пласідо Домінго продовжувала тероризувати людей. “Я люблю Пласідо Домінго, – розповіла одна з сусідок угорському новинному сайту Index.hu. – Але не до такої ж міри”. “Вся вулиця страждає”, – поскаржився інший мешканець Штурово словацькому виданню Sme.

Поліція заарештувала “меломанку” в понеділок, її звинувачують у порушенні громадського порядку і переслідуванні. Жінка наразі залишається під вартою, їй загрожує від шести місяців до трьох років в’язниці, якщо провину доведуть.

Це не перший випадок, коли сусіди не дають спокійно жити, порушуючи тишу. У березні 2017 року мешканку британського Уолсола заарештували за те, що та слухала на повторі на повній гучності пісню британського виконавця Еда Ширана Shape of You.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...