Трамп дозволив застосовувати санкції за втручання в американські вибори

60

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який дозволяє ввести санкції проти іноземних компаній або осіб, які втручаються в американські вибори.

Про це повідомляє Associated Press.

Радник з національної безпеки Джон Болтон заявив, що документ спрямований на те, щоб зупинити кампанії дезінформації або будь-яку спробу маніпулювати результатами голосування.

Директор Національної розвідки США Ден Коатс в свою чергу зазначив, що США в даний час не бачать інтенсивності російського втручання, яка спостерігалася в 2016 році, але не виключив, що таке втручання можливе. Він також сказав, що США стурбовані кібердіяльністю Китаю, Північної Кореї та Ірану.

Указ перераховує відомства, які зобов’язані будуть прийняти рішення, чи стався факт втручання у вибори. Серед них – офіс директора національної розвідки, ЦРУ, агентство з нацбезпеки, департамент внутрішніх справ. Документ накладає на відомства зобов’язання повідомляти в офіс директора національної розвідки про факти втручання.

Втручання визначається в указі як спроба зламу “виборчої інфраструктури” або спроба змінити громадську думку за допомогою пропаганди в Інтернеті чи систематичних зливів секретної політичної інформації.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100