У підвалі театру Крессоні під Міланом знайшли древній клад | ГОЛОС - ІНФО

У підвалі театру Крессоні під Міланом знайшли древній клад

в Цікаво

Група археологів виявила в колишньому театрі Крессон в місті Комо неподалік від Мілана 27 монет, які, на думку дослідників, відносяться до часів Римської імперії.

Про знахідку повідомляється в прес-релізі на сайті Міністерства культурної спадщини, культурної діяльності і туризму Італії.

“Монети, які датуються приблизно V століттям нашої ери, були знайдені в підвалі будівлі в урні з талькохлорита. Дослідники відносять їх до пізньої Римської імперії, коли вона розкололася на східну і західну частини і піддавалася нападам варварів”, – йдеться у повідомленні.

Міністр Альберто Бонісолі заявив про те, що справжня культурна та історична цінність знахідки все ще не встановлена. На даний момент монети відправлені в реставраційну лабораторію для вивчення.

Нагадаємо, театр Крессон, який відкрився в 1870 і закрився в 1997 році, знаходиться неподалік від руїн форуму Комо – давньоримської центральній міській площі, де вченим раніше вдалося виявити інші історичні артефакти.

Ви також можете прочитати!

Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт

Петро Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт громадянинові України. Церемонія вручення паспорта відбулася у державному підприємстві “Документ” у Києві, повідомляє кореспондент

Read More...

Порошенко запропонував поширити ноту про непродовження договору про дружбу з РФ як документ ООН

Порошенко доручив поширити ноту про непродовження договору про дружбу з Росією як офіційний документ Генасамблеї та Радбезу ООН Президент України

Read More...

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Mobile Sliding Menu