Вчені наділили робота людськими відчуттями | ГОЛОС - ІНФО

Вчені наділили робота людськими відчуттями

в Наука

Співробітники Массачусетського технологічного університету (MIT) розробили пристрій, оснащений штучним інтелектом (ШІ), який здатен швидко розрізняти різні предмети за різними критеріями.

Про це повдомляє портал “vladtime”, передає Знай.юа.

Дослідники презентували машину, яка має нейронну самонавчальну мережу та не лише розрізняє предмети, а й може виконувати різні маніпуляції з ними.

Пристрій здатний підняти черевик за задник, визначити колір речі і відрізнити взуття від головного убору.

Створенням роботів з ІІ займаються вже давно. На промислових підприємствах працюють подібні автоматизовані механізми. Роботи прикручують гайки на конвеєрі, чим позбавляють людей від рутинних дій. Ось тільки подібні автомати не здатні відрізнити болти від м’ячиків.
Щоб робот “навчився” розпізнавати речі, їх необхідно оснастити спеціальними програмами, що мають схильність до самонавчання.

Даний рід додатків в даний час є ще далеким від досконалості, тому на виході виходить багато помилок. Американські вчені зробили ще один крок на шляху до створення пристроїв, які в майбутньому можуть використовувати у виробництві замість людей.

Ви також можете прочитати!

Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт

Петро Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт громадянинові України. Церемонія вручення паспорта відбулася у державному підприємстві “Документ” у Києві, повідомляє кореспондент

Read More...

Порошенко запропонував поширити ноту про непродовження договору про дружбу з РФ як документ ООН

Порошенко доручив поширити ноту про непродовження договору про дружбу з Росією як офіційний документ Генасамблеї та Радбезу ООН Президент України

Read More...

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Mobile Sliding Menu