«Справа Демчини» або «Піар НАБУ – понад усе»

100

Пан  Ситник та його НАБУ, здається, щось там таке наплутали із  замовниками …

Стрічки  новин наповнені інформацією, про те, що заступника голови СБУ пана Демчину співпрацівники НАБУ звинуватили в тому, що він спілкувався телефоном  зі своєю колишньою цивільною дружиною…

Це – найсвіжіший приклад того, як працює наше бюджетне та дещо трошки так заангажоване якимись офіційними та неоофіційними особами. Національне антикорупційне бюро України, яке, здається, вже виросло зі своїх державних штанців та перейшло на обслуговування приватних замовлень. Ось і підробляють «на стороні», не соромлячись брати , гадаємо, гроші та послуги від тих, хто більше запропонує. Але про «досягнення НАБУ» – пізніше, а зараз – про те, в чому звинувачують людину, яка САМА ПОПРОСИЛА ПРО ТЕ, АБИ НАБУ ПОКОПИРСАЛАСЯ В ЙОГО ЖИТТІ!

Павла Демчину звинувачують у незаконному збагаченні,про це йдеться в його заяві до генпрокурора Юрія Луценка і спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Цю заяву оприлюднила прес-служба СБУ.

Демчина зазначає, що 10 вересня минув 18-місячний термін розслідування кримінального провадження проти нього. Тож справу мали закрити.

“Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 10 років . Цього ж дня цей документ був переданий на узгодження в САП ГП України”, – йдеться в заяві.

Пан Демчина каже, що всі ці 18 місяців НАБУ займалося “виключно фальсифікацією матеріалів щодо мого незаконного збагачення”.

Детектива НАБУ Яндюка, який вів справу, Демчина звинуватив в службовому підробленні, втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу та притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності і закликав Луценка та Холодницького провести розслідування за його заявою для “недопущення в майбутньому притягнення співробітниками НАБУ завідомо невинних осіб до кримінальної відповідальності”.

 І все ж, в чому звинувачують Демчину?

Нагадаємо, 10 березня антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо “незаконного збагачення” Павла Демчини. Підставою для реєстрації справи стали матеріали журналістських розслідувань. Начебто, за інформацією ЗМІ, перший заступник голови СБУ отримав “активи у значних розмірах, законність підстав набуття яких не підтверджується доказами”. Раніше журналісти повідомили про маєтки та автомобілі його дружини.

У відповідь речник СБУ Олена Гітлянська заявила, що Павло Демчина сам написав заяву до НАБУ з проханням зареєструвати щодо нього провадження і перевірити опубліковані у ЗМІ матеріали. “Заступник голови СБУ впевнений, що поширена про нього інформація є неправдивою”, – заявила пані Гітлянська.

Що маємо

А нічого… НАБУ, як в них це вже прийнято за традицією, в носках за 300 гривень, футболках за три тисячі та взутті за 8 «штук» та іншому «оснащенні» ще на тисяч тридцять при зарплаті від 45 тисяч гривень на місяць почало «відробляти» витрачені на них гроші. «Фахівці» дішли до того, що почали перевіряти всі (понад 5 тисяч) телефонні дзвінки на термінал пана Демчини. До речі, крім поздоровлень з Новим Роком в період 2014-2015 , нічого так і не знайшли. Але ж не можна копирсатися у чужих телефонах… На це запитання відповіді немає. Хоча за інформацією з НАБУ, співпрацівники мали доступ до майже 5000 абонентів! Що це? Знову якийсь «большой брат», який слідкує за всіма без дозволу та прав?

Щодо пана Демчини, то він, звісна річ, не просто здивований цим, він обурений. Адже ніхто не має жодного права втручатися в те, що нормальні люди називають приватним життям. Тим більше, коли на це немає жодних підстав.

Тим часом пан Ситник зі своєю кампанією відробляє те, що йому, мабуть, запропонували за цю провокацію. І ще нюанс, невже служба на яку народ України витрачає сотні мільйонів гривень, змогла за роки свого існування повернути лише десять з чимось «лимонів» Чи файний вигляд НАБУ – це те, за що ми платимо…

І на додаток, чи можемо ми дозволити тим, кого ми утримуємо ще й стежити за нами. Ми, яких мільйони, даємо шанс сотні пуголовкам знати про те, що не розкажемо нікому? Ні. Це вже занадто. Цей піар НАБУ нам ані по кишені, ані по нашій українській ментальності…

 

 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100