Апеляційний суд Англії підтримав позицію України щодо "боргу Януковича" | ГОЛОС - ІНФО

Апеляційний суд Англії підтримав позицію України щодо “боргу Януковича”

в Міжнародні справи

Україна виграла справу в Апеляційному суді Англії у справі про так званий “борг Януковича”. Мова йде про повернення Росії боргу за придбаними у 2013 році облігаціями на загальну суму 3 мільярди доларів.

Про це повідомляє Bloomberg, – передає Громадське.

Як зазначається, Апеляційний суд вирішив, що суддя першої інстанції помилково не став брати до уваги позицію Києва про те, що видача 3 мільярдів доларів була частиною політики Кремля та має розглядатися як політичний хабар.

Відтак, апеляційний суд став на бік України, проте ухвалив рішення продовжити розгляд справи за повною процедурою.

Це означає, що наразі Росія не може стягнути з України 3 мільярди доларів боргу.

Зазначимо, що суд першої інстанції ухвалив рішення, що політична складова надання Україні коштів не може впливати на рішення України не виплачувати борг Росії.

Нагадаємо, що 20 грудня 2013 року Росія викупила облігації уряду України на суму $3 млрд, борг який і став згодом відомим як “борг Януковича”.

26 січня Апеляційний суд Англії за підсумками п’ятиденного розгляду апеляції України щодо рішення Високого суду Лондона за позовом Росії про стягнення боргу за єврооблігаціями на $3 млрд відклав винесення остаточного рішення.

Ви також можете прочитати!

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у двох населених пунктах на Донбасі, – СЦКК

Бойовики не допустили до моніторингу у населених пунктах Безіменне та Заїченко Проросійські бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у

Read More...

САП відкрила справу за фактом можливого розголошення даних розслідування Ситником

За словами Володимира Омеляна, Ситник йому завчасно повідомив про заплановане проведення обшуку Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за

Read More...

Mobile Sliding Menu