Омеляна відпустили на поруки

53

Суд відмовився встановлювати заставу в 5 мільйонів гривень для підозрюваного в незаконному збагаченні міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Його відпустили на поруки депутата та міністра.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з зали Солом’янського районного суду Києва.

Клопотання про взяття на поруки Омеляна подали до суду  міністр молоді і спорту Ігор Жданов та депутат від “Народного фронту” Федір Бондюженко.

Суд зобов’язав міністра повідомляти слідчих про зміну місця проживання та роботи. Також він має прибувати до слідчого органу — Національного антикорупційного бюро — за першою вимогою.

“Після завершення цього ганебного судового розгляду я залишаю за собою право звернутися з зустрічним позовом для притягнення до відповідальності тих, хто чинить сьогоднішнє беззаконня”, — заявив після засідання суду Омелян.

За словами міністра, над його справою та зібранням доказів у справі працювали 14 детективів НАБУ.

Нагадаємо, вранці 13 вересня міністру інфраструктури України Омеляну вручили підозру. За інформацією слідства, Омелян за час перебування на державній службі (з січня 2000 року до 26 квітня 2018 року) отримав 2,17 мільйони гривень офіційного доходу, тоді як його витрати лише за 7 років склали щонайменше 3,45 мільйони.

Крім того, за даними слідства, міністр вніс неправдиву інформацію до декларації щодо вартості його авто Volvo S80 2007 року випуску, придбаного в 2016 році.

Омеляну інкримінують виключно дії, вчинені у період із квітня 2015 року по теперішній час.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100