"Станцію-привід" київського метро Львівська брама планують відкрити через 7 років | ГОЛОС - ІНФО

“Станцію-привід” київського метро Львівська брама планують відкрити через 7 років

в Київ

Станцію столичного метро “Львівська брама”, яка у “замороженому” стані перебуває на Львівській площі, планують добудувати до 2025 року.

Такою інформацією поділилася радник начальника КП “Київський метрополітен” Наталя Макогон, – передає 44.ua.

Водночас до 2020 року в “Програмі економічного і соціального розвитку Києва” кошти на капітальні роботи на станції не передбачено.

Зазначається, терміни початку реконструкції “Львівської брами” відсуваються через те, що інвестор ТОВ “Коніка” з 2007 року не може вирішити земельне питання. Без цього проектувати і будувати вихід зі станції метро неможливо.

Станція споруджується на Сирецько-Печерській лінії між станціями “Золоті ворота” та “Лук’янівська” столичного метрополітену.

Через відсутність проекту наземних споруд станції в районі Львівської площі вона поки що існує у вигляді підземної заготовки, яку потяги метро проїжджають без зупинки.

Ви також можете прочитати!

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у двох населених пунктах на Донбасі, – СЦКК

Бойовики не допустили до моніторингу у населених пунктах Безіменне та Заїченко Проросійські бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у

Read More...

САП відкрила справу за фактом можливого розголошення даних розслідування Ситником

За словами Володимира Омеляна, Ситник йому завчасно повідомив про заплановане проведення обшуку Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за

Read More...

Mobile Sliding Menu