Суд просять ліквідувати «Пору» і ще 48 політичний партій | ГОЛОС - ІНФО

Суд просять ліквідувати «Пору» і ще 48 політичний партій

в В країні, Політика

Окружний адміністративний суд Києва повідомляє, що отримав позов до Міністерства юстиції. Згідно з повідомленням прес-служби, неназваний позивач вимагає анулювати 49 реєстраційних свідоцтв політичних партій.

 

«Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту щодо незвернення до суду з поданням про анулювання реєстрації свідоцтв політичних партій, які протягом 10 років не висували своїх кандидатів на президентських та парламентських виборах. Також позивач просить суд зобов’язати Міністерство юстиції звернутись до суду з відповідним поданням», – повідомляє прес-служба.

Серед партій, ліквідації яких вимагають у позові – партія «Пора», Партія ветеранів Афгінастану, Соціал-демократична партія України, партія «Єдність», «Кияни передусім». Суд наразі розглядає питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Ви також можете прочитати!

Рада розгляне базовий закон про мову на початку жовтня

Замість закону "Ківалова-Колесніченка" український парламент ухвалить інший документ Верховна рада розгляне проект закону про українську мову на наступному пленарному тижні

Read More...

У Києві тимчасово обмежено рух на проспекті Петра Григоренка

Рух обмежено до 22 вересня У Києві до 22 вересня 2018 року тимчасово обмежено рух на проспекті Петра Григоренка. Про

Read More...

Рада може дозволити водіям їздити без прав

Нардепи пропонують скасувати паперові права У Верховній раді України зареєстровано законопроект №9105 про внесення змін до деяких законодавчих актів для

Read More...

Mobile Sliding Menu