У Києві та ще трьох містах є проблеми з підготовкою до опалювального сезону | ГОЛОС - ІНФО

У Києві та ще трьох містах є проблеми з підготовкою до опалювального сезону

в суспільство

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, у декількох містах України наразі є проблеми з підготовкою до опалювального сезону, інформує прес-служба уряду.

Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко повідомляє, що певні проблеми у підготовці виникли у містах Сміла та Шепетівка, а також у селищі Коцюбинське Київської області, яке не може досі вирішити свої внутрішні питання з наявними великими коштами на своїх рахунках.

“Актуальним є питання й по місту Києву, де наразі відбувається передача цілісного майнового комплексу від “Київенерго”. Протягом декількох наступних тижнів цей процес буде закінчено, що дасть можливість Києву повноцінно підготуватись до проходження опалювального сезону”, — повідомив Зубко.

Нагадаємо, раніше у Київраді ухвалили рішення про створення КП “Київтеплоенерго”, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ “Київенерго”, включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів “Київенерго”, через що у “Нафтогазі” відмовляються постачати газ.

11 вересня Київрада ухвалила рішення про успадкування заборгованості “Київенерго”.

Ви також можете прочитати!

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у двох населених пунктах на Донбасі, – СЦКК

Бойовики не допустили до моніторингу у населених пунктах Безіменне та Заїченко Проросійські бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у

Read More...

САП відкрила справу за фактом можливого розголошення даних розслідування Ситником

За словами Володимира Омеляна, Ситник йому завчасно повідомив про заплановане проведення обшуку Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за

Read More...

Mobile Sliding Menu