У Києві та ще трьох містах є проблеми з підготовкою до опалювального сезону

55

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, у декількох містах України наразі є проблеми з підготовкою до опалювального сезону, інформує прес-служба уряду.

Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко повідомляє, що певні проблеми у підготовці виникли у містах Сміла та Шепетівка, а також у селищі Коцюбинське Київської області, яке не може досі вирішити свої внутрішні питання з наявними великими коштами на своїх рахунках.

“Актуальним є питання й по місту Києву, де наразі відбувається передача цілісного майнового комплексу від “Київенерго”. Протягом декількох наступних тижнів цей процес буде закінчено, що дасть можливість Києву повноцінно підготуватись до проходження опалювального сезону”, — повідомив Зубко.

Нагадаємо, раніше у Київраді ухвалили рішення про створення КП “Київтеплоенерго”, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ “Київенерго”, включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів “Київенерго”, через що у “Нафтогазі” відмовляються постачати газ.

11 вересня Київрада ухвалила рішення про успадкування заборгованості “Київенерго”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100