Volkswagen припиняє виробництво легендарних "Жуків" | ГОЛОС - ІНФО

Volkswagen припиняє виробництво легендарних “Жуків”

в В світі, Події в світі, Техніка

Концерн Volkswagen у липні 2019 року на заводі у Мексиці випустить останнє авто моделі “Жук”. Легендарний автомобіль випускали понад 80 років.

Німецький автомобільний концерн Volkswagen оголосив про рішення припинити випуск легендарної моделі “Жук” (Beetle). Як повідомили у американському підрозділі Volkswagen у четвер, 13 вересня, останній “Жук” зійде з конвеєра у липні 2019 року на заводі компанії у мексиканському місті Пуебла.

Керівник Volkswagen Group of America Гінріх Вебкен (Hinrich Woebcken), утім, не виключив, що у майбутньому виробництво “Жуків” може бути знову відновлене. “Ніколи не кажіть “ніколи”, – зауважив Вебкен, цитує агентство AFP.

Власне модель “Жук” компанія Volkswagen AG випускала з 1938 року до 2003 року. Прототип авто був створений німецьким автомобільним конструктором Фердинандом Порше у 1934 році після того, як роком раніше Адольф Гітлер поставив вимогу виробляти “народний” автомобіль для німецького ринку. Масове виробництво авто розпочалося вже після завершення Другої світової війни.

1974 року завод Volkswagen випустив останнього “Жука”, зібраного на німецькій землі. Виробництво продовжили у Мексиці та Бразилії, а машини цієї моделі стали найпоширенішими у світі. В місті Пуебла їх збирали аж до липня 2003 року.

1998 року Volkswagen випустив на ринок модель “Новий Жук” (New Beetle – Typ 9C). Автомобіль в стилі ретро мав точнісінько такий же “горб” й такі ж великі “очі”, як і оригінал Фердинанда Порше. А у 2011 році німецький концерн замінив її моделлю з назвою “Жук” (A5), яка мала більш сучасний, ніж її попередниця, вигляд.

Загалом “Жуків” було випущено понад 21 мільйон екземплярів, що до 2002 року робило його наймасовішим автомобілем у світі, допоки його не обійшла за кількістю інша модель Volkswagen – Golf.

Ви також можете прочитати!

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у двох населених пунктах на Донбасі, – СЦКК

Бойовики не допустили до моніторингу у населених пунктах Безіменне та Заїченко Проросійські бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у

Read More...

САП відкрила справу за фактом можливого розголошення даних розслідування Ситником

За словами Володимира Омеляна, Ситник йому завчасно повідомив про заплановане проведення обшуку Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за

Read More...

Mobile Sliding Menu