Забіг в ластах із перешкодами (фото, відео) | ГОЛОС - ІНФО

Забіг в ластах із перешкодами (фото, відео)

в Київ, Події, Публікації

 

В цю п’ятницю активісти та небайдужі кияни провели акцію з метою звернути увагу на проблеми нацпарку «Голосіївський» та підписати петицію “Почуй голос лісу”

Забіг в ластах з перешкодами – саме так можна охарактеризувати збереження довкілля в Києві та підтримку НПП “Голосіївський”.

Ми звикли не цінувати те, що отримаємо безкоштовно. В Києві більше 100 парків та 500 скверів, але національний природний парк ОДИН.

Національні парки суттєво відрізняються від міських парків. Саме нацпарки є такими структурами де відпочинок людей організовується таким чином аби мінімізувати шкоду для довкілля.

Ключовим завданням нацпарку є збереження дикої природи. Що в умовах Києва робити вкрай складно.

Електронна петиція “Почуй голос лісу” на підтримку нацпарку займає зараз 5 місце серед електронних петицій міста, але організаторам не вистачає ще 9000голосів(!!!!). Це трошки складніше, ніж ставити одинички ФІФА, але дасть набагато більше.

За регламентом петицію все одно будуть розглядати,тому будь-яка кількість підписів є аргументом. Але чим більше – тим більше шансів на підтримку.

Ви також можете прочитати!

Трамп говоритиме про справу Скрипалів на Генасамблеї – посол США в ООН

Отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії на території Великої Британії стане однією з тем промови

Read More...

Бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у двох населених пунктах на Донбасі, – СЦКК

Бойовики не допустили до моніторингу у населених пунктах Безіменне та Заїченко Проросійські бойовики не допустили місію ОБСЄ до моніторингу у

Read More...

САП відкрила справу за фактом можливого розголошення даних розслідування Ситником

За словами Володимира Омеляна, Ситник йому завчасно повідомив про заплановане проведення обшуку Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження за

Read More...

Mobile Sliding Menu