Беґбедер розказав які художні твори вплинули на нього особисто і порадив українцям 5 книг до прочитання | ГОЛОС - ІНФО

Беґбедер розказав які художні твори вплинули на нього особисто і порадив українцям 5 книг до прочитання

в Події, Цікаво

Французький письменник Фредерик Беґбедер в інтерв’ю “Українському інтересу” порадив українцям п’ять книг, які має прочитати кожен.

Він зазначив, що особисто на нього вплинули твори Луї-Фердінанда Селіна “Подорож на край ночі” та “Великий Ґетсбі” Френсіса Скотта Фіцджеральда.

“Я думаю, Миколу Гоголя теж потрібно згадати, усі його твори. Він просто король чорного гумору. А мені якраз подобається, коли найжахливіші речі можна розповісти зі сміхом”, – сказав Беґбедер.

За його словами, вершиною літературного мистецтва є поезія: “На мій погляд, це найпотужніша сила, дуже велика майстерність – із маленькою кількістю слів викликати якомога більше почуттів. Як приклад, я би назвав “Квіти зла” Шарля Бодлера. Це моя найулюбленіша збірка”.

Також він згадав про твір Олександра Пушкіна “Євгеній Онегін”.

Ви також можете прочитати!

У ВМС України заявили, що Росія не зважиться на відкриту агресію на Азові

Така ймовірність розглядалася з урахуванням нарощування флоту РФ в Азовському морі   Командувач Військово-морськими силами Збройних сил України Ігор Воронченко виключив

Read More...

У Франції затримали українського корупціонера-втікача, що прикинувся мертвим

Французькі жандарми затримали в Бургундії "високопоставленого" громадянина України, якого на батьківщині підозрюють у масштабній корупції. Про це повідомляється на

Read More...

На українських АЗС знизилися ціни на бензин

У період з 12 по 16 жовтня мережі WOG і ОККО знизили ціни на бензини на 50 копійок за

Read More...

Mobile Sliding Menu