У Польщі роздали головні кінонагороди року | ГОЛОС - ІНФО

У Польщі роздали головні кінонагороди року

в Кіно

Художній фільм “Зимна війна” режисера Павела Павліковського отримав головну нагороду 43-го кінофестивалю польських художніх фільмів – “Золоті леви”.

Церемонія нагородження відбулася у суботу в Музичному театрі у Гдині на півночі Польщі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

У фільмі “Зимна війна” відображено кохання двох людей на тлі холодної війни 1950-х років у Польщі, Німеччині, Франції та Югославії. Фільм було раніше презентовано в основній програмі Канського кінофестивалі, де він отримав нагороду — за найкращу режисуру.

Нагороду “Срібні леви” отримав фільм “Камердинер” режисера Філіпа Байона про життя кашубської етнічної меншини в першій половині XX століття.

У головному конкурсі цьогорічного польського кінофестивалю брало участь 16 повнометражних фільмів та 26 короткометражних фільмів. Загалом, під час кінофестивалю, який тривав з 17 по 22 вересня, було показано понад 130 фільмів.

Ви також можете прочитати!

Помер легендарний гравець і тренер київського “Динамо”

У віці 80 років пішов з життя видатний українській футболіст і тренер Олег Базилевич. Про це повідомляється на сайті

Read More...

Рада не зняла недоторканність з Колєснікова

Верховна Рада провалила голосування за притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова. За рішення проголосували

Read More...

У ВМС України заявили, що Росія не зважиться на відкриту агресію на Азові

Така ймовірність розглядалася з урахуванням нарощування флоту РФ в Азовському морі   Командувач Військово-морськими силами Збройних сил України Ігор Воронченко виключив

Read More...

Mobile Sliding Menu