Запорізька АЕС відключила енергоблок №2 для усунення дефекту на трубопроводі головного циркуляційного насоса №3

45

Запорізька АЕС 23 вересня о 02:59 відключила другий блок від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса, повідомила прес-служба НАЕК “Енергоатом”.

За її даними, 23 вересня 2018 о 2:59 енергоблок №2 Запорізької АЕС відключений від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса №3. Запланований час підключення енергоблоку до мережі – 28 вересня 2018 року.

“Наразі на Запорізькій АЕС в роботі перебувають 3 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2730 МВт. Зауважень до роботи основного обладнання діючих енергоблоків і персоналу немає”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою НАЕК “Енергоатом” в неділю вранці.

Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

“Енергоатом” є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100