Для китового "сафарі" у Норвегії будують електричний катамаран | ГОЛОС - ІНФО

Для китового “сафарі” у Норвегії будують електричний катамаран

в В світі, Техніка, Цікаве
У Норвегії збудують електричний катамаран Brim Explorer, який влітку підкорюватиме водні простори Лофотенського архіпелагу, а взимку – возитиме туристів з Тромсе на китове “сафарі”.

Планується, що катамаран здійснить свій перший рейс, взявши пасажирів на борт у порту Свольвер (Лофотенські острови), в серпні 2019 року, повідомляє ЦТС, пише Укрінформ.

Зазначається, що судно вміщатиме 140 пасажирів. Повністю завантажений катамаран зможе працювати без підзарядки акумуляторів упродовж 10 годин, рухаючись зі швидкістю 10 вузлів (близько 19 км/год). Батареї можна буде підзарядити за одну ніч майже в будь-якому порту Норвегії. Якщо буде потрібно пройти більшу відстань на більш високій швидкості, катамаран задіє біопаливний дизельний двигун.

Футуристичне судно матиме панорамні вікна, які надаватимуть пасажирам змогу ближче роздивитися дику природу узбережжя Північної Норвегії.

Brim Explorer зможе наближатися до китів, не турбуючи їх шумом, який видають двигуни внутрішнього згоряння. Крім того, під час екскурсій команда судна використовуватиме гідрофони й підводні дрони, за допомогою яких туристи зможуть побачити й почути те, що приховано в товщі води.

Водночас планується будівництво й другого електричного судна з поліпшеним дизайном, що використовуватиметься для тривалих експедицій за маршрутами, які будуть визначати самі туристи.

Ви також можете прочитати!

16 підприємств ТКЕ Вінницької області не можуть розпочати опалювальний сезон

Тепло не отримають жителі близько тридцяти багатоквартирних будинків та гуртожитків навчальних закладів регіону Опалювальний сезон 2018-2019 не зможуть почати одразу

Read More...

Стало відоме ім’я затриманого у Франції українця, він причетний до ОПЗ

Затриманий французькими жандарми в Бургундії громадянин України, якого підозрюють у масштабній корупції, фігурував у справі про розкрадання коштів Одеського

Read More...

У Туреччині заявили про виявлення доказів вбивства журналіста Хашкаджі

Поліція виявила в консульстві Саудівської Аравії докази того, що там був убитий журналіст Під час обшуку консульства Саудівської Аравії в

Read More...

Mobile Sliding Menu