Львівський бронетанковий завод презентує БРЕМ "ЛЕВ" - порятунок техніки в умовах бойових дій | ГОЛОС - ІНФО

Львівський бронетанковий завод презентує БРЕМ “ЛЕВ” – порятунок техніки в умовах бойових дій

в Зброя

ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, на XV Міжнародній спеціалізованій виставці “Зброя та безпека-2018” презентував броньовану ремонтно-евакуаційну машину “Лев”, повідомляє прес-центр концерну.

Машина створена львівськими конструкторами спеціально для посилення технічного супроводу та оперативного обслуговування українських танкових підрозділів, що сформовані з Т-64 та Т-72.

БРЕМ розроблена на базі танка Т-72 і призначена для евакуації та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій, проведення її поточного та середнього ремонту в польових умовах.

На “Леві” конструктори встановили лебідку з довжиною троса 200 метрів, електрозварювальне обладнання, що живиться від генератора ремонтно-евакуаційної машини, кран-стрілу вантажопідйомністю 12 т. Така вантажопідйомність дозволяє проводити монтаж-демонтаж вузлів та агрегатів, зокрема, танкових башт, двигунів, коробок передач, опорних катків.

У повідомленні концерну-виробника зазначається, що нещодавно броньована ремонтно-евакуаційна машина “Лев” успішно пройшла визначально-відомчі випробування.

Тож на “Львівському бронетанковому заводі” готові до її серійного виробництва для потреб українського війська.

Ви також можете прочитати!

У ВМС України заявили, що Росія не зважиться на відкриту агресію на Азові

Така ймовірність розглядалася з урахуванням нарощування флоту РФ в Азовському морі   Командувач Військово-морськими силами Збройних сил України Ігор Воронченко виключив

Read More...

У Франції затримали українського корупціонера-втікача, що прикинувся мертвим

Французькі жандарми затримали в Бургундії "високопоставленого" громадянина України, якого на батьківщині підозрюють у масштабній корупції. Про це повідомляється на

Read More...

На українських АЗС знизилися ціни на бензин

У період з 12 по 16 жовтня мережі WOG і ОККО знизили ціни на бензини на 50 копійок за

Read More...

Mobile Sliding Menu