На Байконурі – невдалий старт: екіпаж корабля “Союз”зміг приземлитися після аварії

38

Російські ЗМІ з посиланням на джерела на космодромі Байконур у Казахстані повідомляють про успішне приземлення екіпажу корабля “Союз”, який здійснював аварійну посадку через виникнення проблем із космічним судном після старту, пише Радіо Свобода.

Зокрема, на 119-й секунді після старту відбулося аварійне вимкнення двигунів другого ступеня ракети, який розганяв корабель, що летів до Міжнародної космічної станції, повідомили джерела з космодрому.

Екіпаж приземлив пілотований блок на парашутах у ручному режимі і через кілька хвилин повідомив, що перебуває на Землі, за 20-25 кілометрів від казахстанського Жезказгана. За даними джерел на космодромі, рятувальники вже добралися до екіпажу.

На борту корабля були космонавт Роскосмосу Олексій Овчинін і астронавт NASA Нік Гейґ.

Зазначається, за останні кілька років російський Роскосмос провів кілька невдалих космічних запусків. Два із них відбулись із російського космодрому “Східний” (27 квітня і 28 листопада 2017 року), в обох використовувалися ракети-носії “Союз”, які випускає ракетно-космічний центр “Прогрес” у Самарі. Ракета “Союз” була використана і при запуску з Байконура 11 жовтня.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100