Робот Софія вперше відвідала Україну: здивувала прем’єра та надихнула підприємця

39

Робот Софія (гіноїд) вперше відвідала Україну.

Серед інших, з нею зустрівся прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Радіо Свобода.

Голова уряду гиноїду задав питання, що їй відомо про Україну, Софія розповіла, що на території України сконцентрована чверть світових запасів чорнозему, а також згадала про найбільший у світі вантажний літак “Мрія”.

“Це вже чимало”, – визнав Гройсман.

Проте Софія на цьому не зупинилася і додала відомості про першу у світі конституцію, написану в Україні 1710 року, та авторство відомого музичного твору “Щедрик”, яке належить композитору Миколі Леонтовичу.

За підсумками зустрічі Гройсман висловив думку, що технічний процес повинен бути обмежений “чіткими правилами”.

“Головна умова, щоб під час розвитку технологій використовувалось 100% людського потенціалу, а роботи були допоміжними”, – заявив прем’єр.

Присутній на прес-конференції  голова інвестиційного холдингу “МТН” Марк Гінзбург назвав робота “демонстрацією майбутнього”.

“Софія демонструє наш майбутній світ, світ без кордонів, який не розділяють ані релігії, ані раси, ані політичні погляди. Софія – громадянка Саудівської Аравії, однак її створювали американець, китаєць і єврей. Фактично сьогодні ми говоримо про те, що основне її покликання – демонструвати всім нам, що буде завтра, можливо, післязавтра”, – заявив Гінзбург.

Людиноподібного робота у вигляді жінки на ім’я Софія розробила гонконгська компанія Hanson Robotics. Планується, що робот 13 жовтня виступить у Палаці Спорту в рамках форуму Olerom.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100