У Києві відбудеться мистецька виставка про та за участі людей з синдромом Дауна

65

 У Києві анонсували першу в Україні мистецьку виставку робіт про інклюзію людей із синдромом Дауна “Що важливо”, яка відбудеться в креативному просторі Izone з 19 жовтня по 8 листопада. 

“Що важливо” – для людей з/без синдрому Дауна, зазначають організатори проекту-  Goethe-Institut в Україні разом з німецьким партнером TOUCHDOWN 21.

Кураторки проекту Лізавета Герман та Марія Ланько відібрали понад 40 робіт сучасних українських митців за останні 20 років, які дозволять відвідувачам зануритися в світ того, що важливо для людей з чи без додаткової хромосоми. Також будуть представлені проекти, які створили в партнерстві з “сонячними людьми”.

Водночас на виставці презентуютьь арт-об’єкти з Німеччини: роботи художників із синдромом Дауна та серію фотопортретів від Бріт Шилінґ.

Окрім того, відвідувачі побачать відеороботу, яку написали за сценарієм українського актора з цим синдромом Олександра Стешенка.

На відвідувачів також чекає серія культурних заходів: сценічний перформанс, що дає відповіді на багато питань щодо синдрому Дауна, театральна вистава Стаса Жиркова “Каліки” за п’єсою німецького драматурга Сергія Ґьоснера, кінопоказ стрічки-переможця кінофестивалів про любов та боротьбу “сонячних людей” “Дорослі” від чілійської режисерки Майте Альберді, кураторські тури виставкою.

Проект відбудеться за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Адреса Izone: Набережно-Лугова, 8.

Вхід на виставку та всі заходи безкоштовний.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100