У Садового злякалися результатів голосування на сайті 24tv.ua: лідирував Порошенко | ГОЛОС - ІНФО

У Садового злякалися результатів голосування на сайті 24tv.ua: лідирував Порошенко

в #Зрада, Актуально, Київ, Політика

Сьогодні сайт «24 каналу», який, за повідомленнями ЗМІ, належить сім’ї чинного міського голови Львова Андрія Садового та який оголосив про свою бажання взяти участь в президентській кампанії-2019 в якості кандидата, створив власне опитування:  «Вибори Президента України-2019: за кого з кандидатів голосуватимете?».

Як повідомляють користувачі соцмереж, спочатку це було звичайне опитування, де користувачі могли бачити результати голосування в реальному часі.

Проте пізніше цей варіант було прибрано і залишилася можливість лише давати відповідь в коментарях, з авторизацією через профіль фейсбук.

Причина цього, як відзначають дописувачі – в тому, що лідирував в опитуванні чинний Президент Петро Порошенко, а результати самого Садового були значно менші та однакові з коміком Володимиром Зеленським. Проте і в коментарях тенденція не змінилася – більше 50% голосів отримав Петро Порошенко.

Зрозуміло, що це опитування не є репрезентативним з соціологічної точки зору та його результати можуть відрізнятися від результатів соціологічних служб, проте тут ми скоріше за все маємо справу з журналістами, які злякалися, що ці результати не сподобаються власнику медіа.

Ви також можете прочитати!

Рада не зняла недоторканність з Колєснікова

Верховна Рада провалила голосування за притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова. За рішення проголосували

Read More...

У ВМС України заявили, що Росія не зважиться на відкриту агресію на Азові

Така ймовірність розглядалася з урахуванням нарощування флоту РФ в Азовському морі   Командувач Військово-морськими силами Збройних сил України Ігор Воронченко виключив

Read More...

У Франції затримали українського корупціонера-втікача, що прикинувся мертвим

Французькі жандарми затримали в Бургундії "високопоставленого" громадянина України, якого на батьківщині підозрюють у масштабній корупції. Про це повідомляється на

Read More...

Mobile Sliding Menu