У Запоріжжі близько 200 автомобілістів зібралися на акції протесту проти підвищення цін на бензин | ГОЛОС - ІНФО

У Запоріжжі близько 200 автомобілістів зібралися на акції протесту проти підвищення цін на бензин

в В країні, Події

Близько 200 автомобілістів зібралися на парковці біля Запорізької обласної ради на акцію проти підвищення цін на бензин в Україні.

Учасники акції розмістили на своїх автівках або тримали плакати з написами “#Бойкотцінінапальне” і впродовж години сигналили в автомобільні клаксони, повідомляє Радіо Свобода. Окремі учасники акції також виставили біля своїх автомобілів порожні каністри для бензину.

“Ми отримали запит внутрішній від людей у наших чатах проте, що паливо дорожчає, і потрібно щось робити. Ми запропонували сьогодні всім з 9-ої до 10-ої зупинити свої авто, повісити плакати з написами “#Бойкотцінінапальне” і упродовж години сигналити – показувати свій протест”, – заявив організатор акції у Запоріжжі, керівник організації “АвтоЄвроСила Запоріжжя” Влад Погорелов.

“Наша вимога дуже проста і адресована до нашого уряду. Коли у 13-14-15-му роках вартість нафти знижувалась, наш уряд підняв акциз, що наповнювати бюджет, щоб паливо, скажімо так, не дуже знизилось у ціні. Сьогодні ж коли почалося зростання вартості палива світове, то акциз ніяк не знижується, тобто сьогодні мало того, що податки, що були штучно підвищені, не знижуються плюс ми маємо прив’язку нашого податку до євро. Ми маємо штучну накрутку курсу: трейдери продають паливо в гривнях, а щоб закупити нове паливо і сплатити податки – вони викуповують євро, і це по колу підіймається курс євро і вартість палива”, – додав він.

Зазначається, аналогічні акції 11 жовтня відбуваються у більшості великих міст України.

Як повідомлялося, у Києві власники авто протестують під стінами Кабміну.

Ви також можете прочитати!

Стало відоме ім’я затриманого у Франції українця, він причетний до ОПЗ

Затриманий французькими жандарми в Бургундії громадянин України, якого підозрюють у масштабній корупції, фігурував у справі про розкрадання коштів Одеського

Read More...

У Туреччині заявили про виявлення доказів вбивства журналіста Хашкаджі

Поліція виявила в консульстві Саудівської Аравії докази того, що там був убитий журналіст Під час обшуку консульства Саудівської Аравії в

Read More...

Помер легендарний гравець і тренер київського “Динамо”

У віці 80 років пішов з життя видатний українській футболіст і тренер Олег Базилевич. Про це повідомляється на сайті

Read More...

Mobile Sliding Menu