В київському метро з’явилася нова “реклама” директора НАБУ Артема Ситника: закликають “дати ще один шанс”

59

Сьогодні зранку в київському метро з’явилася нові оглошення, в яких директор Національного антикорупційного бюро України начебто закликає “дати йому ще один шанс викорити топ-корупціонерів”. Про це повідомляють на сторінці Антикорупційна платформа в мережі фейсбук:

В Київському метрополітені з’явилася чергова порція реклами від Артема Ситника. Директор НАБУ Артем Ситник просить українське суспільство дати йому ще один шанс і тоді він точно викриє топ-корупціонерів.

Що скажете? Варто?

На листівках зазначена громадська організація “Чесне слово”, яка взяла на себе відповідальність за розміщення попередньої реклами, коли 1 жовтня на сітілайтах київського метро анонсували “викриття топ-корупціонерів” на засіданні парламентського комітету с запобігання корупції, де 3 жовтня звітував Артме Ситник, проте жодного викриття дійсно тоді не відбулося.

Також Голос-інфо писав про те, що в мережі набирає обертів кампанія за відставку директора НАБУ Артема Ситника. Петиція, яка вимагає відставки директора НАБУ, зареєстрував Володимир Омельчук, голова ГО “Чесне слово”.

 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100