В УПЦ КП повідомляють про зняття анафеми з патріарха Філарета

63

Єпископ Української православної церкви Київського патріархату, архієпископ Чернігівський і Ніжинський, голова інформаційного управління Київської патріархії Євстратій Зоря повідомив про зняття анафеми з патріарха Філарета. 

Про це, із посиланням на Twitter Зорі, пише РБК.

За словами голови інформаційного управління КП, відповідна інформація надійшла з декількох джерел, і зараз в УПЦ КП очікують офіційного підтвердження.

“Хороші новини з Синоду. З кількох джерел надійшла інформація про двох очікуваних рішеннях Синоду Вселенського Патріархату. 1. Про задоволення апеляції Патріарха Філарета. 2. Про визнання незаконною анексію Київської Митрополії 1686 р Чекаємо офіційного підтвердження”, – зазначив Зоря.

РБК додає, грецьке релігійне видання orthodoxia.info, посилаючись на власні джерела, також повідомило, що синод Вселенського Патріархату зняв анафему з патріарха УПЦ Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія і визнав їх канонічними.

Зазначено, що обидва предстоятеля направили до Вселенського патріарха свої прохання про апеляцію,  після чого було прийнято таке рішення, однак поки деталі і умови такого кроку невідомі.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100