Українські музиканти вперше в історії потрапили до топ-10 чарту Shazam (відео)

248

Україномовна пісня «Плакала» гурту Kazka увішла до топ-10 світового чарту Shazam . Згідно зі статистикою сайту її «зашазамили» понад 1 мільйон разів. Це перший подібний випадок в історії української музики, повідомляє Поштар-інфо з посиланням на  Територію.

«ПЛАКАЛА — ПІСНЯ ПРО ДІВОЧУ ДОЛЮ, ПРО ЗДАТНІСТЬ УКРАЇНОК ВІДРОДЖУВАТИСЯ ЧЕРЕЗ ГІРКІ СЛЬОЗИ, ПРО ДІЮЧИЙ РЕЦЕПТ СТИРАННЯ ПОГАНИХ СПОГАДІВ».

— розповіли музиканти гурту

KAZKA — музичний гурт із Києва, який грає в стилі experimental pop з елементами електро-фольку. Гурт був заснований в 2017 році Олександрою Заріцькою та Нікітою Будашем. У 2018 році до них приєднався Дмитро Мазуряк.

ПЛАКАЛА – пісня про дівочу долю, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів. Лише аудіозапис пісні зібрав рекордні для України майже 50 мільйонів переглядів на YOUTUBE.

Популярність гурту сягнула далеко за межі України. Колоритну, самобутню, українську музику гурту KAZKA слухають у Молдові, Болгарії, Росії, Литві та найпрогресивніших Нью-Йорку, Токіо, Лондоні та інших містах.

«МИ ХОЧЕМО ПОДЯКУВАТИ УСІМ ЗА ЛЮБОВ, ЗА ВАШІ ВІДГУКИ ТА ПІДТРИМКУ. В ЦЬОМУ ВІДЕО САМІ ВІДВЕРТІ ЕМОЦІЇ СПРАВЖНІХ УКРАЇНСЬКИХ ДІВЧАТ – ТАКИХ ПРЕКРАСНИХ, ЧУТТЄВИХ ТА СИЛЬНИХ. ЦЕ ВІДЕО – ОДА НАШИМ ЖІНКАМ ТА ПОДЯКА ЗА НАТХНЕННЯ, ЛЮБОВ І СИЛУ»

– каже Олександра, учасниця гурту «KAZKA».

У продовження успішної співпраці у всеукраїнському турі гурту партнером релізу відео роботи став музичний додаток fizy, який надає можливість всім фанам постійно насолоджуватись музикою гурту KAZKA – онлайн або офлайн.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...