“Кришталевий ефект або блиск діаманта”: у Києві презентували наряди для української учасниці “Міс Світу”

255

Міс Україна Леоніла Гузь представила наряди, в яких вона буде дефілювати на конкурсі Міс Світу, а також надягати на прийоми і заходи, на яких передбачено появу учасниць, пише Уніан.

Головною в цій колекції звичайно ж є вечірня сценічна сукня, яку для учасниці створила дизайнер Катерина Лукашина. Вона називається “Кришталевий ефект або блиск діаманта”. Як зізналася Катерина – його вартість $10 тис., А на його створення пішло близько п’ятисот годин.

Крім цього наряду була презентована дизайнерська сукня-вишиванка “Сіал”, зшита для конкурсу національних костюмів. У візерунку використані елементи вишивки гладдю Новобасанського рушника Чернігівської області. Головним символом вишивки є троянда – символ чистоти, любові, краси і милосердя. Рожевий колір – символ любові, молодості і романтики.

Доповнює сукню-вишиванку пояс з китицями. Завершує національний образ ексклюзивний вінок, створений дизайнером Лесею патоки і її майстерні. Аксесуар виготовлений вручну і є сучасною інтерпретацією традиційного святкового українського вінка.

Нагадаємо, перемогу на конкурсі “Міс Україна-2018” 20 вересня здобула 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва. Дівчину вибрали з 24 дівчат з усієї України. Однак після фіналу конкурсу в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Дідусенко не відповідає вимогам конкурсу. Організатори конкурсу вирішили переобрати переможницю, через що нової володаркою титулу і корони “Міс Україна” стала Леоніла Гузь.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...