ЗРК С-300ПТ, Бук-М1, С-125М1,”Тор” та “Куб”: військові успішно випробували відновлену техніку

61

Підрозділи Протиповітряної оборони Сухопутних військ та Зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ 1-4 листопада 2018 року провели бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів, які були відновлені або ж капітально відремонтовані.

Про це повідомляє медіацентр ДК “Укроборонпром”.

Випробування проводились у Херсонській області на полігоні ЗСУ “Ягорлик”.

Як зазначив присутній на військовий навчаннях Секретар РНБО України Олександр Турчинов, відновлені зенітні ракетні комплекси підтвердили заявлені тактико-технічні характеристики.

“Відновлення системи протиповітряної оборони є однією з найбільш актуальних проблем сектору безпеки і оборони нашої держави та одним з важливих пріоритетів, визначених РНБО України”, – наголосив О. Турчинов.

Так, виконувались випробування відновлених ЗРК С-300ПТ та Бук-М1. С-300ПТ – один з найбільш далекобійних зенітних ракетних комплексів, що стоять на озброєнні українського війська. Цей універсальний комплекс призначений для захисту особливо важливих, стратегічних об’єктів. С-300ПТ забезпечує знищення повітряних цілей на відстані до 75 км.  Бук-М1 – мобільний зенітний ракетний комплекс для протиповітряної оборони на відстані до 35 км.

Також повідомляється, що на ДП “Львівський радіоремонтний завод” було відновлено зенітний ракетний комплекс С-125М1. Комплекс забезпечує знищення повітряних цілей на відстані біля 30 км.

Крім того, спеціалістами “Львівського радіоремонтного заводу” відновлено ЗРК “Тор” та проведено підготовку військових фахівців. ЗРК “Тор” забезпечує прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів від ракетних ударів, безпілотників, літаків і вертольотів на відстані до 15 км.

Також на  Державному виробничо-технічному підприємстві “Граніт” було організовано навчання розрахунків ЗРК “Куб”, який здатен знищувати повітряні цілі на відстані до 22 км, та відновлено сам комплекс.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...