Цукерберг відхилив запрошення на спільні слухання комітетів британського і канадського парламентів щодо фейкових новин

69

Засновник і керівник компанії Facebook Марк Цукерберг відхилив прохання з’явитися на спільні слухання британського і канадського парламентів для поглибленого вивчення проблеми фейкових новин, передає в середу агентство “Ассошіейтед прес”.

Раніше глава комітету з цифрових технологій британської палати громад Деміан Коллінз разом із керівником комітету канадського парламенту з доступу до інформації, Бобом Ціммером запросили М.Цукерберга з’явитися до Лондона 27 листопада на слухання, аналогічні до тих, які раніше відбулися в американському конгресі.

Facebook відхилив запрошення на слухання до комітету, зазначивши, що М.Цукерберг не може з’являтися до всіх парламентів.

У свою чергу Д.Коллінз повідомив, що профільні парламентські комітети Австралії, Аргентини, і Ірландії приєдналася до цього запрошення.

“П’ять парламентів зараз закликають вас ухвалити правильне рішення щодо 170 млн користувачів, яких вони представляють”, – цитує АП Д.Коллінза.

Раніше стало відомо, що дані приблизно 87 млн користувачів Facebook, з яких 2,7 млн були з ЄС, без їхнього дозволу перейшли до аналітичної компанії Cambridge Analytica.

У березні 2018 року стало відомо, що Cambridge Analytica через свій додаток в Facebook збирала дані користувачів. Припускається, що ці дані могли бути використані під час виборчої кампанії в США в 2016 році і референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit).

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...