ФФУ назвала причини перенесення матчу України та Туреччини з Дніпра

50

Федерація футболу України (ФФУ) пояснила, чому товариський матч між збірними пройде в Антальї.

ФФУ у своїй офіційній заяві, зокрема, зазначила, що в процесі безпосередньої підготовки до футбольного поєдинку виникли обставини, які вплинули на зміну місця його проведення, інформує UkrMedia.

“Зокрема, представники турецької федерації футболу звернули нашу увагу на прогнозоване різке погіршення погоди в Дніпрі у другій половині листопада і попросили перенести матч до Туреччини. Це питання в телефонній розмові обговорили головні тренери обох команд Андрій Шевченко і Мірча Луческу.

Крім того, під час підготовки “Дніпро-Арени” в поєдинку з Туреччиною з’ясувалося, що резервні системи електропостачання стадіону вийшли з ладу. Проблему можна було вирішити до матчу, але це вимагало серйозних додаткових зусиль і фінансових витрат. До того ж такий оперативний ремонт не давав стовідсоткової гарантії якісної роботи електрообладнання під час гри”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що ФФУ готова була докласти всі необхідні зусилля, щоб організувати зустріч збірних України та Туреччини в Дніпрі. Однак ризикувати в даній ситуації було б украй необачно, адже в пріоритеті – повернення великого футболу в Дніпро.

Турецька сторона візьме на себе всі витрати, пов’язані з перельотом і проживанням збірної України в Туреччині під час п’ятиденного збору.

Таким чином, контрольний матч між збірними України та Туреччини відбудеться 20 листопада в Антальї на центральному стадіоні “Анталія” і розпочнеться о 19.30 за київським часом. Перед цим, 16 листопада, команда Андрія Шевченка зіграє в Трнаві заключний матч Ліги націй УЄФА проти Словаччини.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...