США анонсували нові санкції проти Росії через Крим і Донбас

57

Волкер уточнив, що США ніколи не визнавали і не визнають анексію Криму

Спецпредставник держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що Мінфін оголосить в четвер про внесення ще трьох осіб та дев’яти структур в санкційні списки у зв’язку з ситуацією на Донбасу та окупацією Криму. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на росСМИ.

“Сьогодні США вводять санкції, нові санкції, мають відношення і до Криму, Донбасу. Про них оголосить міністерство фінансів пізніше сьогодні”, – сказав він в четвер в ході телефонного брифінгу.

Волкер уточнив, що мова йде про трьох фізичних осіб та дев’яти юридичних осіб, які або мали відношення до подій, пов’язаних з окупацією Криму, або до порушень прав людини в Криму чи на Донбасі.

Він нагадав, що США ніколи не визнавали і не визнають анексію Криму. Також він заявив, що Вашингтон зберігає санкції, щоб сприяти просуванню мінських домовленостей.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що заступник прес-секретаря Держдепартаменту США Роберт Палладіно повідомив, що влада введуть проти РФ додаткові санкції через застосування хімічної зброї

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...