Теща Ситника. До України – з ненавистю

84

Звісна річ, що діти не несуть ніякої відповідальності  за батьків, але щоб так ненавидити батьківщину свого зятя, знаючи, що він обіймає ще й так високу посаду, – це вже щось з розряду невиліковних хвороб.  Так, теща директора НАБУ Артема Ситника ненавидить українців, Петра Порошенка вважає кровопивцею і заперечує присутність російської армії на Донбасі.

Так, у розпорядженні видання ІНФОРМАТОР з’явились ігформація, яка ставить під сумнів законність перебування Артема Ситника на посаді директора НАБУ. В усякому разі вона насторожує. Мова йде про «російський слід» у його родині і вірогідність того, що на його діяльність та світогляд можуть впливати, і досить-таки сильно, його родичі.

«Російський слід» у родині Ситника

Артем Ситник народився на Кіровоградщині. За національністю директор НАБУ українець, на відміну від його дружини, яка родом з Росії. Жіноче прізвище дружини Ситника – Зюбіна. Звати її Ганна Миколаївна. Народилася вона 13 травня 1978 року у сім’ї громадян РФ Миколи і Алли Зюбіних. Батьки дружини Ситника проживають в Росії і Білорусі. У РФ вони живуть в сімейному помешканні батька Ганни, а в Білорусь приїжджають доглядати за будинком, який залишився матері у спадок.

Згідно з інформацією, яка вказана у документах, опублікованих народним депутатом Євгеном Дейдеєм, Микола Зюбін народився 13 грудня 1952 року у селі Михайлівка Балашовського району Саратовської області РФ. У цьому ж Балашовському районі він наразі зареєстрований і проживає. Теща Ситника, Алла Зюбіна, хоча й громадянка РФ, але народилася вона на території Білорусі. На світ вона з’явилася 23 січня 1956 року у Могилевській області. Там вона володіє нерухомістю, хоча й зареєстрована у помешканні свого чоловіка у Саратовській області.

 Як і за що родичі Ситника ненавидять Україну

Батьки Ганни Ситник – вірні адепти Радянського Союзу і всього, що асоціюється з режимом Володимира Путіна. Вони гордяться комуністичним минулим РФ, ненавидять українців, яких вважають «хохлами», а Петро Порошенко для них «кривавий вбивця».

Раніше вже публікувалася світлина з архіву сім’ї Зюбіних. На фотографії зображений тесть Ситника зі своєю, на той час, юною донькою. Особливої уваги на знімку заслуговує пілотка Ганни Ситник, яка одягнена у форму червоногвардійця.

Але ця фотографія – далеко не єдиний факт, який натякає на антиукраїнський світогляд рідних дружини Ситника. У нашому розпорядженні є куди переконливіші докази того, що батьки Ганни Ситник щиро ненавидять Україну і все, що пов’язане з нею. Редакція сайту Інформатор володіє ексклюзивним аудіозаписом розмови з тещею Артема Ситника, яка на той момент перебувала у Білорусі. На ній невідома особа обговорює з Аллою Зюбіною «українське питання». На запитання, як ви ставитеся до анексії Криму Російською Федерацією, теща Ситника відповідає: «Позитивно. Звичайно ж, він і був російським. Я тільки за. Я підтримую Путіна, я підтримую Росію, я підтримую політику Росії загалом». Зюбіна переконана, що українці (за її версією, українці зовсім не українці, а «хохли») ненавидять «всіх навколо». «Ви дивитеся українські телеканали? А я їх дивлюся кожен день. Ви знаєте, як вони ненавидять, вони просто поливають брудом, вони ненавидять і Білорусь, і Росію. Хохли всіх кругом ненавидять, вони люблять тільки себе. Всі повинні їм догоджати, допомагати і давати. Якщо хтось щось не так сказав, будь-яка країна, вони готові задушити його. Хохли є хохли. А що їм залишається робити? Обґрунтовано не обгрунтовано, у них пусті балачки, нічого путнього», – заявляє вона.

На записі теща Ситника говорить, що війну на Донбасі розв’язав Петро Порошенко. «Порошенко – кровопивця, який стільки людей погубив, розв’язав війну. Це вони самі, у них громадянська війна, вони один одного вбивають, а винні в цьому всі навколо, навіть Білорусь», – каже вона. Зюбіна переконана, що РФ не веде агресивну війну на Донбасі. «Там (на сході України, – ред.) якраз воюють свої зі своїми. Російської Федерації там абсолютно немає. Там вільнонаймані. Російських військ там немає абсолютно, тому не треба до цього чіплятися. У них громадянська війна. Я вважаю, що люди Донбасу самі на референдумі повинні вирішити свою долю. І куди вони захочуть, туди нехай і приєднуються. Хоча Росії Донбас не потрібен, вона просто всім допомагає», – стверджує родичка Ситника.

Що ж, мабуть пан Ситник знає про все це, але чому не реагує? Іноді мочання гірше за якесь голосне слово. Тим більше, коли мова заходить про Україну.

 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...