Нові зірки засіяли на “Площі зірок” в Києві (фото, відео)

456

Сьогодні, 16 листопада 2018 року на “Площі зірок” урочисто відкрили ще три спортивні зірки

Тож про кожну з них є що розповісти.

Світлана Трифонова – українська паралімпійська лижниця, яка перші десять років своєї спортивної кар’єри займалась перегонами на колясках, потім перейшла в лижний спорт, де й здобула срібну та бронзову медалі у трьох олімпіадах. Брала участь у літній Паралімпіаді в Сіднеї, де посіла 7 місце в змаганнях з  пауерліфтінгу (жим штанги лежачи). На даний час Світлана вже закінчила свою спортивну кар’єру і тепер підкорює “вершини” телебачення. На відкриття власної зірки прийшла із двома своїми синами.

Ольга Харлан – українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка олімпіади 2012 року, п’ятиразова чемпіонка світу. Але спортивна кар’єра Ольги продовжується і, сподіваємось, невдовзі ми знов про неї почуємо.

Олександр Абраменко – український фристайліст, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 і став першим олімпійським чемпіоном з фристайлу у складі збірної України.

На церемонії відкриття були присутні власники зірок – сусідів: Михайло Зав’ялов та Ольга Лящук. Також міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Після цього нові зірки, їх прихильники та представники преси продовжили заходи всередині ТРЦ. Спортсмени відповідали на питання та роздавали автографи.

 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...