Путін звинуватив Порошенка в організації “провокації” у Керченській протоці, – ТАСС

289

Президент РФ назвав провокацією інцидент в Керченській протоці в переддень виборів на Україні.

Як повідомляє російське видання ТАСС, про це Путін заявив на інвестиційному форумі “Россия кличе!”.

На думку Путіна,  у президента України Петра Порошенка є шанси не пройти до другого туру, тому йому потрібно щось робити, щоб загострити ситуацію.

“Що стосується інциденту в Чорному морі, то це провокація, безумовно. Провокація, яка організована чинною владою, думаю, і чинним президентом напередодні президентських виборів на Україні в березні наступного року. Рейтинг чинного президента знаходиться десь на п’ятій сходинці, у нього є шанси не пройти навіть до другого туру, тому потрібно щось робити, щоб ситуацію загострити і створити непереборні перешкоди для його конкурентів, перш за все з опозиції “, – заявив Путін.

Також російський президент зазначив, що прикордонники РФ при затриманні українських порушників кордону чітко виконали свій військовий обов’язок.

“А як повинні діяти прикордонники? Військові судна вторглися в територіальні води Російської Федерації і не відповідають, і не зрозуміло, що вони збираються робити. Як вони повинні діяти? Якби вони діяли інакше, їх всіх треба було б віддати під суд. Але вони виконали свій військовий обов’язок, наказ, власне, вони виконували свої законні функції щодо захисту територіальної цілісності Російської Федерації “, – сказав Путін.

Водночас Путін звинуватив київську владу у “продажі антиросійських настроїв”.

“Мені іноді дивно дивитися, хоча я багато до чого вже звик, на те, як сьогоднішні київська влада з успіхом продають антиросійські настрої. У них нічого іншого вже не залишилося, нічого продавати. Таке враження, що щоб вони не зробили, їм все сходить з рук “, – заявив Путін.

При цьому він підкреслив, що “це дуже короткозора політика, і вона ні до чого доброго не приведе, тому що вона розслабляє сьогоднішнє українське керівництво”.

“Ця політична піна зійде, спаде, і український народ коли-небудь дасть оцінку сьогоднішньому керівництву, так само як і грузинський народ дав оцінку діяльності Саакашвілі”, – заявив він, відповідаючи на питання про перспективи нормалізації відносин між РФ і Україною.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...