У Києві відкрився конкурс профмайстерності World skills Ukraine 2018

173

У Києві на арт-заводі “Платформа” проходить конкурс професійної майстерності World skills Ukraine 2018.

Всього у заході беруть участь представники понад 70 країн, і молодь практично з усіх областей України три дні змагатиметься в номінаціях: електромонтажні, зварювальні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, перукарське і кулінарну майстерність та технологія моди, пише Обозреватель.

Слід зазначити, крім звичних спеціальностей, таких як зварювальник або електромеханік, вперше в цьому році поза конкурсом пройде змагання з механотроніки.

Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і Федерація роботодавців України.

“Ще 3-4 роки тому такого попиту на людей робочих професій не було. Сьогодні у вас зацікавлені все більше і більше підприємств і компаній”, – заявив під час відкриття конкурсу заступник міністра освіти Роман Греба.

Представник генерального партнера конкурсу компанії “Метінвест” Лариса Поліщук зазначила, що їх компанія щороку приймає 30% випускників профтехучилищ у регіонах. За її словами, попит на “робочі руки” зростає.

В Україні конкурс проводиться з 2016 року. Переможці Всеукраїнського етапу зможуть взяти участь у світовому чемпіонаті World skills International.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...