Міс Всесвіт-2018 у національних костюмах: на показі українське “дерево життя”

335

У тайландській провінції Чонбурі відбулася презентація національних костюмів учасниць конкурсу “Міс Всесвіт-2018”, пише ВВС-Україна.

Усі 94 учасниці вийшли у вбраннях, які, за словами організаторів змагання, презентують їхні країни через “ретельно розроблену демонстрацію кольору та культури”. 

Українка Каріна Жосан вийшла у національному костюмі під назвою “Дерево життя”. Як пояснили у Miss Universe Ukraine, вбрання оздоблене елементами орнаментів, що використовувалися в традиційних українських костюмах і рушниках.

“Червоний колір символізує любов українського народу до своєї землі, до своєї родини, до Батьківщини. Білий колір вказує на чистоту і святість української душі”, – зазначено на сторінці Miss Universe Ukraine у Facebook.

На виготовлення сукні авторства дизайн-студії Svitlo майстри витратили 11 кілометрів шовкових ниток. Сукня важить 15 кілограмів та прикрашена 50 квітками махрової мальви.

На показі красуні демонстрували різні екзотичні вбрання: Міс В’єтнам вийшла у костюмі, прикрашеному хлібинами, Міс Еквадор та Міс Сальвадор вдягнулися у екзотичних пташок, костюм, що нагадував стовбур дерева вдягла Міс М’янма, метелика – Міс Коста-Ріка…


Міс В’єтнам

Міс Еквадор

Міс Сальвадор

Міс М’янма

Міс Коста-Ріка
Міс Лаос
Міс Данія

У конкурсі беруть участь 94 дівчини з усього світу. Конкурс проводять в 76-й раз, цього року корону на майбутню переможницю вдягне Міс Південна Африка, яка перемогла минулого року.

Фінал конкурсу відбудеться в столиці Таїланду Бангкоку 17 грудня.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...