Житомирський студент створив віртуальний тролейбус, який допоможе навчати водіїв ТТУ

296

У Житомирському державному технологічному університеті створили симулятор тролейбуса, який дозволяє відчути себе за кермом транспортного засобу та проїхатися одним із міських маршрутів.

Розробку представив студент-магістрант Владислав Ващенко під керівництвом наукового керівника Віталія Шатківського, повідомляє прес-служба Житомирської міської ради, – передає Укрінформ.

З-поміж переваг симулятора відзначають деталізований пасажирський салон і кабіну водія з усіма необхідними перемикачами та індикаторами. Віртуальний тролейбус рухається за реальним тролейбусним маршрутом №7 міста Житомира “Залізничний Вокзал – мікрорайон Маликова” з динамічною побудовою графіку, зміною часу доби, звуковим оформленням та навіть підтримкою контролерів.

Як розповіли в університеті, нині там розробляють систему динамічного автомобільного трафіку та пасажиропотоку залежно від часу доби, нові моделі тролейбусів, різні системи управління транспортом та нові маршрути.

За словами Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, у мерії розглянуть можливість фінансово підтримати університет і закупити цей комплекс для вдосконалення навичок та навчання водіїв трамвайно-тролейбусного управління.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...