Врятувати директора Ситника: місія нездійснена

532

Детективи НАБУ отримали вказівку від безпосередньо свого директора Артема Ситника почати збирати компромат на вище керівництво Державного бюро розслідувань, в тому числі – на директора ДБР Романа Трубу. Про це сьогодні повідомили Новини з посиланням на Інформаційну хвилю.

Як відомо, після запуску роботи Державного бюро розслідувань, всі справи, які за підслідністю належали до їх компетенції і розслідувалися, в тому числі СБУ та Генпрокуратурою, були передані до ДБР. Серед них, ймовірно, опинилися і справи, відкриті на детективів НАБУ і директора Артема Ситника.

Директор Національного антикорупційного бюро України – постійний об’єкт для критики з боку тих, хто намагається подолати корупцію в Україні. Ми вже писали, що низка громадських ініціатив проводила акції протесту, які мали на меті змусити НАБУ почати працювати ефективно. Також Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв, що Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не демонструє результатів своєї роботи на посаді.

Зазвичай, основною лінією захисту директора НАБУ було посилання на те, що йому заважають працювати та апеляцію до міжнародних партнерів України, зокрема – до Сполучених штатів Америки. Також, що цікаво, в НАБУ будь-які спроби контролю їх діяльності, не говорячи вже про кримінальні справи проти детективів НАБУ, називали тиском на антикорупційну роботу.

Запуск повноцінної роботи Державного бюро розслідувань може означати, що для НАБУ починаються нелегкі часи, а ті, в чиїх діях присутні ознаки злочинної діяльності чи бездіяльності, можуть бути покарані.

Саме ця перспектива могла спонукати Ситника зіграти на випередження та почати збирати компромат на керівництво НАБУ і якщо інформація наших колег є точною, ми отримаємо невдовзі черговий скандал між антикорупційними установами країни.

І знову розслідувати діяльність корупціонерів не буде кому.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100