Президент затвердив перелік окупованих населених пунктів

431

Президент України Петро Порошенко затвердив уточнений перелік окупованих населених пунктів. Про це повідомляє РБК з посиланням на президентський указ.

Відповідно до частини другої статті 1 Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, документом затверджуються межі та надається перелік тимчасово окупованих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

З повним переліком пропонуємо ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в січні Кабінет міністрів України затвердив остаточний перелік населених пунктів, де до травня 2018 року проходила Антитерористична операція. До цього списку увійшли вся Донецька та Луганська області, а також Ізюмський район Харківської області.

Влітку Кабмін виключив три населених пункти на Донбасі зі списку окупованих. З переліку непідконтрольних прибрали селища Гладосове і Травневе в Донецькій області, а також Новоолександрівку Луганської області. Вони включені до списку населених пунктів на лінії розмежування.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...