На хабарі погорів командир роти резерву однієї з в/ч Нацгвардії

100

В Об’єднаних силах триває робота щодо припинення злочинності серед військових посадових осіб, повідомляє прес-служба штабу ООС.

Так, правоохоронцями Об’єднаних сил затримано хабарника Національної гвардії України.

Прокурорами військової прокуратури Об’єднаних сил спільно зі слідчими ТУ ДБР та оперативними співробітниками УЗЕ в Донецькій області ДЗЕ Національної поліції України, 09.02.2019 припинено злочинну діяльність військової службової особи правоохоронного органу – командира роти резерву однієї з в/ч Національної гвардії, капітана Національної гвардії України, який вимагав та одержав від громадянина С. неправомірну вигоду у сумі 13800 грн (500 доларів США) за сприяння в підписанні контракту на проходження військової служби в зазначеній військовій частині”, йдеться у повідомленні штабу.

Затримали капітана Нацгвардії після отримання другої частини хабара у сумі 7800 грн . Предмет неправомірної вигоди – вилучено. 

Наразі проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, після чого буде вирішено питання про повідомлення останньому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Командування Об’єднаних сил наголошує, що налаштоване рішуче щодо притягнення злочинців до відповідальності.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100