Marvel запустила вінтажний промо-сайт «Капітан Марвел» у стилі 90-х

311

Кіностудія Marvel запустила промо-сайт «Капітан Марвел» в стилі 1990-х для реклами майбутнього фільму. Прем’єра стрічки в Україні очікується 7 березня, повідомляє Громадське.

Дія майбутнього фільму Marvel «Капітан Марвел» відбувається у 1995 році. Написи на сайті виконані шрифтом Comic Sans, а значну частину сторінки займають найпростіші гіфки.

Проте, як зауважив старший редактор The Verge Дітер Бон, сайт тільки на вигляд застарілий, насправді він використовує нові технології, яких у 1995 не існувало. При цьому він зазначив, що сторінка з усіма анімаціями «важить» понад 10 мегабайт. Оскільки у 1995 році найшвидший модем підтримував швидкість 28 кілобіт в секунду, цей сайт завантажувався б приблизно вічність.

Дизайн сайту побудований на CSS-стилях. Редактор The Verge наголосив, що вони з’явилися наприкінці 1996 року, а 1995 році інтернет складався виключно з картинок — без будь-яких стилів.

Крім того, сайт побудований на JavaScript, а цю мову почали широко використовувати у веб-розробці лише після 1996 року. Саме тоді JavaScript почали підтримувати браузери NetScape й Internet Explorer 3.

Дітер Бон вибачився перед користувачами за те, що викрив недоліки, й закликав насолодитися сайтом. Він зазначив, що не варто намагатися відкрити його в емуляторі NetScape Navigator, який був найпопулярнішим браузером в 90-х, оскільки сторінка просто не завантажиться.

Героїня фільму «Капітан Марвел» на ім’я Керол Денверс, вона ж міс Марвел, Подвійна Зірка і Птах Війни, вперше з’явилася на сторінках коміксів Marvel в березні 1968 року. Її авторами були Рой Томас і Джей Колан. Міс Марвел 4 рази з’являлася в мультфільмах, існує комп’ютерна гра про неї.  Прем’єра фільму «Капітан Марвел» в Україні очікується 7 березня.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100