Нацвідбір на Євробачення-2019: результати першого півфіналу

92

Перший півфінал відбору на Євробачення 2019 від України пройшов 9 лютого. За результатами балів від суддів та глядачів до фіналу Нацвідбору пройшли троє учасників: MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO, – передає Укрінформ.

Національний відбір на Євробачення-2019 – це музичний конкурс, що визначає представника України на пісенному конкурсі Євробачення.

9 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ о 19:00 глядачі побачили вісім учасників, готових представити Україну на Євробаченні-2019: The Hypnotunez із піснею Hey, LETAY із піснею “Мила моя”, VERA KEKELIA із піснею WOW, ЦеШо із піснею Hate, YUKO із піснею GALYNA GULIALA, Maruv із піснею Siren Song, Brunettes Shoot Blondes із піснею Houston, BAHROMA із піснею “Назавжди-Навсегда”.

За результами глядацького голосування та голосуванням журі учасники Національного відбору Євробачення-2019 в Україні отримали такі бали: The Hypnotunez – 1 бал від журі та 1 бал від глядачів; LETAY – 2, 3; VERA KEKELIA – 4, 2; ЦеШо – 5, 6; YUKO – 8, 5; MARUV – 6, 8; Brunettes Shoot Blondes – 7, 7; BAHROMA – 3, 4.

Пропонуємо переглянути виступи трьох учасників, які пройшли до фіналу:

За правилами, цього року в кожному півфіналі бере участь по 8 учасників. За результатами балів від суддів і глядачів, до фіналу Нацвідбору пройдуть по троє учасників з кожного півфіналу.

Членами журі Національного відбору-2019 стали: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken).

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100