Ішингер прогнозує “абсолютно нову гру” в Європі щодо Nord Stream 2

74

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер сумнівається, що тема газопроводу Nord Stream 2 широко обговорюватиметься на полях цього міжнародного форуму наприкінці цього тижня.

Про це він сказав у понеділок на брифінгу в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Чи будуть зараз в Мюнхені вестися великі дебати по Nord Stream 2? Вважаю, після досягнутого наприкінці минулого тижня компромісу поки що панує спокій, … зараз нічого вирішувати, за великим рахунком”, – зазначив Ішингер.

На даному етапі, на думку дипломата, робота має вестися в тристоронньому форматі, на рівні Європарламенту. Очікувати принципових рішень до європейських виборів навряд чи варто, а ось після появи нової Єврокомісії і Європейського парламенту може початися “абсолютно нова гра”.

На його думку, якщо ЄС має на меті ведення єдиної європейської зовнішньої політики, країни не повинні надавати пріоритет національним прерогативам в якихось питаннях, якщо це вигідно їм. Ішингер наголосив, що це призведе до кризи довіри і можливих конфліктів, додавши, що німецька енергетична зовнішня політика має бути звичайно частиною загальноєвропейської політики.

Як повідомлялося, минулої п’ятниці представники ФРН і Франції змогли досягнути компромісу з питання внесення поправок до Газової директиви ЄС, який не дозволив на даному етапі блокувати будівництво газопроводу.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100