Судно “Норд” втретє не змогли продати на аукціоні

77

Торги по затриманому українськими прикордонниками кримському риболовному судну-порушнику “Норд” не відбулись втретє. Про це свідчать дані, опубліковані в системі електронного аукціону OpenMarket, – передає УНН.

Згідно з матеріалами сайту, торги, призначені на сьогодні, 11 лютого, не відбулися. Відомостей про подані заявки на купівлю судна наразі немає.

Стартова ціна, зазначена в публікації складає 1,359 млн грн, що є на 8% менше, ніж на попередніх торгах (1 468 473 грн).

Загалом, стартову ціну судна з перших електронних торгів знизили на 18%. Натомість гарантійний внесок для участі у торгах став більше і становить 121 963,58 грн (порівняно з 101 636 грн на минулих торгах).

Слід зазначити, держпідприємство “СЕТАМ” уже два рази не змогло провести торги з продажу арештованого кримського риболовецького судна “Норд”. 

Нагадаємо, 25 березня 2018 року у частині українських вод Азовського моря корабель морської охорони Держприкордонслужби затримав риболовецьке судно-порушника “Норд”, приписане до одного з портів окупованої АР Крим, під прапором РФ.

Прокуратура Автономної Республіки Крим передала судно “Норд” Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) відповідно до рішення суду.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100