Тимошенко розповіла, що робитиме для встановлення миру

97

Нова влада має діяти одразу в кількох напрямках, впевнена Тимошенко

Прагнення переможного миру та відновлення цілісності країни об’єднує українців. Про це заявила кандидат у президенти, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко на зустрічі з мешканцями Дрогобича, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу “Батьківшини”.

За її словами, нова влада має діяти одразу в кількох напрямках: перейти у наступ на дипломатичному фронті, застосовуючи Будапештський формат, зміцнювати армію і покласти край бізнесу на крові та корупції в постачанні війська.

Нам потрібно не лише повернути окуповані території Криму та Донбасу, а й притягнути Росію як державу-окупанта до відповідальності, відшкодувати збитки, які понесла наша країна


– переконана лідер партії.

Перше завдання, зазначає Тимошенко, – побудувати потужну армію, яка відповідатиме стандартам НАТО, “щоб ніхто і ніколи більше не подумав зазіхати на наші території”.

Наступним кроком, на думку Тимошенко, треба припинити постачання своїй армії “всього непридатного, втридорога, з відкатами” та зупинити бізнес на крові.

Окуповані території стали “чорною дірою” Європи. Наркотрафік, контрабандні потоки йдуть через цю територію,  і приносять мільярдні статки тим, хто утримує цю “діру”, бо комусь вигідно заробітчанство на війні


– наголосила вона.

Третє завдання, переконана лідер “Батьківщини”, наполягати на виконанні гарантії, які давали  Україні країни-підписанти Будапештського меморандуму.

Тимошенко вважає помилкою, що одночасно з укладанням Будапештського меморандуму Україна не приєдналася до НАТО.

Тоді ми могли б бути гарантовано захищені на багато років вперед. Це була єдина справжня гарантія. Якщо ми хочемо миру і спокою, наш шлях – членство в НАТО


– заявила кандидат.

І саме тому нова влада має докласти всіх зусиль, щоб Україна стала членом Альянсу якнайшвидше, впевнена Тимошенко. 

Для реалізації стратегії миру та безпеки Юлія Тимошенко та її команда створили Воєнний кабінет, який об’єднав військових, офіцерів, солдатів, які пройшли фронт.

Разом вони випрацювали чіткий план змін у військовій сфері та у відносинах держави з військовими.

Нам треба негайно запроваджувати новий контракт, який би передбачав підтримку і надійний соціальний захист наших воїнів


– сказала вона. 

Тимошенко закликала українців берегти єдність, бо лише разом ми зможемо досягти наших спільних цілей: “Нам треба не допустити ділити нас за різними ознаками. Або нас розділять, або ми об’єднаємось і будемо непоборною силою”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100