У Китаї розробили інноваційний притулок для котів

117

У Пекіні з’явився інноваційний притулок для котів. Його побудувала популярна китайська пошукова система Baidu, використавши технологію штучного інтелекту. Про це повідомляє The Verge, – передає Укрінформ.

Відкриваються двері притулку за допомогою спеціальної системи, яка сканує морду кота, коли він наближається до домівки. Наразі штучний інтелект притулку може розпізнавати 174 види кішок.

Крім ідентифікації морди, “розумна” система здатна перевіряти тварину на наявність хвороб та за кліпсою на вусі визначати, чи була вона кастрована.

Після того, як кішка увійде в притулок, двері зачиняться за нею, аби запобігти входженню будь-яких інших тварин. Далі кішка може зважитися вже йти до вітальні.

Ідея такого притулку прийшла до одного з працівників компанії Baidu Ван Сі, після того, як минулої зими він знайшов у своєму авто кішку, що ховалась від холоду.

За інформацією Baidu, лише 40% безпритульних тварин переживають морози. Через це компанія вирішила застосувати свої напрацювання у сфері штучного інтелекту для порятунку чотирилапих.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100