5 питань до кандидата: Ігор Шевченко

237

Продовжуємо анкетування кандидатів у президенти. Наступний герой – колишній міністр екології Ігор Шевченко. Він вирішив балотуватися у президенти самостійно і зареєструвався у ЦВК першим.

Чи існує швидкий та ефективний спосіб виходу з економічної кризи?
Це підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток власного виробництва, відмова від експорту сировини на користь товарів з додатковою вартістю, ваш варіант?

Перелічені кроки важливі, однак неможливо вийти з економічної кризи , якщо не встановлено закон і порядок. Спершу необхідно знищити корупцію, забезпечити захист приватної власності, перезапустити судову систему, яка повинна ефективно працювати, щоб вирішувати економічні суперечки.

Виключно відмова від експорту сировини нічого не дасть, треба цілеспрямовано розвивати ринок для обробки сировини всередині країни і таким чином природньо заміщувати експорт сировини товарами із доданою вартістю.

Чи вірите ви, що безкоштовна медицина, освіта, солідарна пенсія – це пережитки минулого, і потрібно шукати більш ефективні шляхи соціального забезпечення. Які?

Медицина повинна бути страхова, за рахунок державного бюджету. Повинна існувати приватна медицина, але має бути базова державна страховка, за рахунок якої людина зможе оплачувати свої витрати на медицину, в тому числі і у приватних клініках.

Треба сприяти розвитку приватних шкіл, але ті люди, які не можуть або не хочуть витрачати кошти на приватну школу, повинні мати право на якісну безкоштовну освіту.

Що стосується пенсій, то, якщо у нас країна соціальна, суспільство має забезпечити фінансову допомогу тим людям, які не змогли за час роботи створити собі стабільний пасивний дохід або не змогли накопичити собі на пенсію в інший спосіб. Систему треба змінювати, але не можна відмовлятися від солідарної допомоги пенсіонерам.

Що стоїть на заваді швидкого закінчення війни на Донбасі? Коли, на вашу думку, закінчиться ця війна і що робити з окупованими територіями після їх повернення?

На заваді закінчення війни стоїть політика Путіна і особисто Путін. Закінчення війни залежить від міжнародної спільноти, яка повинна підвищувати тиск на Путіна, зробить цю війну максимально економічно або електорально невигідною для РФ, і тоді Путін прийме рішення припинити втручання у політику України.
Повернені території необхідно відновлювати, залучаючи інші країни світу, які вже висловили своє бажання допомогти відбудові Донбасу. Потрібно створити індустріальні кластери, спеціальну економічну зону, в якій буде зменшено податкові навантаження для інвесторів.

Чи є у нас шанс найближчими роками стати членом НАТО та Євросоюзу? Які кроки держава має зробити, щоб цього досягти?

Шансу ввійти до НАТО та Євросоюзу в України немає, допоки ми не розв’яжемо величезну кількість внутрішніх проблем: знищимо корупцію, вирішимо конфлікт на Донбасі, забезпечимо закон і порядок, знизимо податки та підвищимо рівень життя населення.

Якими мають бути стосунки держави і церкви, особливо, зараз, в період становлення Православної церкви України? З одного боку, держава не мусить втручатися в релігійні справи, з іншого – створенню української церкви йде великий спротив, процес досить заполітизований, і потрібно спрямувати його до правильного русла.

Держава повинна бути максимально відділена від церкви, однак за даних обставин уникнути участі держави у церковних справах неможливо, адже ми ведемо інформаційну війну з Москвою, в тому числі через релігію. Наше основне завдання – очистити Україну від агентів Кремля, що через церкву впливають на свідомість українців та поширюють російську пропаганду.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100